ViskasNuomai.lt siūlo registruotiems nariams išnuomoti savo daiktus ir iš to užsidirbti. Mes neimame jokio tarpininkavimo mokesčio.  Taigi, jūs pateikiate mums kuo tikslesnę informaciją apie save ir apie savo nuomojamus daiktus. Taip siekiame užtikrinti nuomos sandėrių kokybę bei saugumą.

 

Mūsų Privatumo politika apibrėžia:

  • Registracijos metu renkamą informaciją
  • Renkamos informacijos naudojimą
  • Renkamos informacijos saugojimą
  • Jūsų teises

Registracijos metu renkama informacija

ViskasNuomai.lt nuomos paslaugomis gali naudotis tik registruoti vartotojai. Registruodamiesi Jūs turite sutikti su teisėmis ir sąlygomis. Tiek dėl nuomotojų tiek dėl nuomininkų saugumo prašome nurodyti šią informaciją registracijos metu:

  • Jūsų vardas ir pavardė
  • Jūsų elektroninio pašto adresas
  • Jūsų telefono numeris
  • Jūsų gyvenamoji vieta

Nepateikę tokios informacijos negalėsite naudotis nuomos paslaugomis. Visą asmeninę informaciją Jūs galite bet kada redaguoti “Profilio” puslapyje. Jūsų asmeninė informacija saugoma ViskasNuomai.lt duomenų bazėje.

Jūs taip pat galite užsiregistruoti su savo facebook paskyra. Tuomet mes naudosime Jūsų asmeninius duomenis iš Jūsų facebook profilio.

Mūsų facebook paskyros nuoroda.

 

Informacijos naudojimas

Kontaktinė informacija naudojama tik daiktų nuomos tikslais ir nėra viešinama už internetinės svetainės ViskasNuomai.lt ribų.

 

Informacijos saugojimas

Jūsų asmeninė ir kontaktinė informacija saugoma tol, kol Jūsų paskyra yra aktyvi ViskasNuomai.lt internetinėje svetainėje. Ištrynus paskyrą visi Jūsų duomenys bei nuomos pasiūlymai yra automatiškai ištrinami ir iš internetinės svetainės ir iš duomenų bazės.

 

Jūsų teisės

Jūs turite visas teises susipažinti su savo duomenų tvarkymu, reikalauti ištrinti paskyrą su visais jos duomenimis arba perkelti duomenis kitai paskyrai egzistuojančiai ViskasNuomai.lt internetinėje svetainėje.

Jei norite susisiekti su mumis, kad sužinotumėte daugiau apie Jūsų teises, ar norite susisiekti su mumis visais susijusiais klausimais, galite tai padaryti naudodami kontaktinę formą arba atsiųsdami el. Laišką adresu info@viskasnuomai.lt

 

Pakeitimai

Privatumo politika karts nuo karto būna keičiama ar papildoma. Atlikę jos pakeitimus būtinai Jums pranešime elektroniniu paštu.

Šis dokumentas paskutinį kartą buvo atnaujintas 2020-01-21